Proje Bilgileri

Logo

Proje Adı : NUVO DRAGOS
Proje Sahibi : Özderici Gyo
Proje Yeri : İstanbul, Maltepe Cevizli
Proje Alanı : 52.000 m2
Teslim Tarihi : Mart 2013
m2 Aralığı : 66 m2 - 156 m2
Fiyat Aralığı : 270.000 - 626.000 TL
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1
Konut Adedi : 999

İletişim Bilgileri

Telefon 0216 3719858
Ofis Tugay Yolu Cad. No:12
İlgili Kişi Sercan Arici


Mesaj Gönder


Proje Özellikleri


 

Özderici GYO’nun yeni projesi  Nuvo Dragos, İstanbul'un en önemli yerleşim birimlerinden Maltepe'de Tugay Yolu Caddesi üzerinde, mülkiyeti tamamen kendisine ait olan eski Singer fabrikasının bulunduğu brüt 52.000 m² arsada yükseliyor.

 

E-5 Karayolunun deniz tarafında, adaların tam karşısında inşa edilen Nuvo Dragos, özgün ve modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ile şehrin merkezinde, deniz ve adalar manzarası ile iç içe yaşama imkanı sunuyor. Nuvo Dragos, otel konforunda sağladığı günümüzün konforlu yaşam tarzını site konseptiyle birleştiriyor.

 

Şehrin içinde site yaşamı sunan nadir projelerden biri olma özelliği taşıyan Nuvo Dragos Projesi, 5 blokta 999 rezidans daire,  7 mağaza ve 1 işyeri olmak üzere  toplam 1.007 bağımsız birimden oluşmaktadır. Özellikle oturum amaçlı tercihe yönelik daire seçeneklerinden oluşan projenin %75’lik bölümü 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Projede 1. etap Mart 2013 tarihinde tamamlanacaktır. Beş ayrı blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alırken, A Blok'ta home ofis kullanımına uygun daire seçenekleri de bulunmaktadır. Her türlü konfor ve yaşam merkezinin düşünüldüğü projede,  424m2 açık, 232m2 kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, koşu-yürüyüş parkuru, dinlenme alanları gibi geniş sosyal imkanlar yer almaktadır.

Görüntü kirliliğini engellemek ve daha fazla yeşil alan yaratmak amacıyla otoparkların tamamen kapalı planlandığı Nuvo Dragos'ta projenin %75 gibi geniş ve önemli bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır. Bu sayede 2+1 ve 3+1 dairelere 2 araçlık, 1+1 dairelere 1 araçlık tahsisli kapalı otopark alanı oluşturulmuştur. Otoparklardan dairelere asansör ile direkt ulaşım sağlanacaktır.

 

Konum olarak Kadıköy-Kartal metro istasyonuna ve  Carrefoursa Maltepepark Alışveriş Merkezi'ne 100 metre mesafede yer almaktadır. Projenin yakınında yapımı tamamlanmakta olan dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kurumlar bulunmaktadır. Ayrıca sahil yoluna, Maltepe, Kartal, Bostancı vapur iskelesine yakın bir noktada yer alması sebebiyle her yere kolay ulaşım olanağı sağlamaktadır.

 

Her yere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sayesinde Nuvo Dragos’da  yaşadığınızda şehrin merkezinde olduğunuzu hissedeceksiniz.

 

 

A Blok Ev-Ofis kullanımına uygun residence daire seçenekleriyle ve eşssiz hizmetleriyle Dragos'ta yükseliyor.

 

A blok, yüksek tavanlı atriumlu 100 m2 lobisi, panoramik asansörleri ve her üç katta bir 100 m2 ferah iç bahçeleri ile fark yaratıyor. Bu bloktaki rezidans dairelerin ve ev-ofislerin kattan kata tavan yüksekliği 3.5 metre tasarlanmıştır. Ferah teras ve bahçe balkonlar, yere kadar uzanan camlar sayesinde Marmara denizi ve Adalar adeta ayaklar altına seriliyor.

 

5 yıldızlı otelin sunduğu tüm hizmetleri Nuvo Dragos Residence’de almanın keyfi ise çok başka...

Evinizden işe giderken saatlerce trafikte zaman da yitirmezsiniz... Çünkü artık  ev-ofis dairelerle dilerseniz işiniz de yanıbaşınızda..

 

A Blok Residence Hizmetleri:

 • resepsiyon ve danışma
 • ev-oda temizliği
 • ütü ve kuru temizleme,
 • terzi
 • teknik bakım ve onarım
 • ilaçlama işleri
 • posta ve evrak dağıtımı
 • concierge hizmetleri (otel, uçak, restaurant, konser bileti rezervasyonları...)
 • asistance hizmetleri, gönderi (mektup, posta, kurye, kargo çağırma ve işleri)
 • sekreterya hizmetleri (telefona cevap verme, faks, e-mail, ikram hizmetleri)
 • business-lounge, toplantı odası ve organizasyonları
 • transfer hizmetleri
 • özel şöför temini
 • vale
 • araç kiralama

hizmetleri kapınıza geliyor.

**Home ofis sistemine yönelik hizmetler A Blok'ta verilecektir.