Proje Bilgileri

Logo

Proje Adı : EFECİTY
Proje Sahibi : YAPI TEKNİK MÜHENDİSLİK
Proje Yeri : İzmir, Çiğli Evka - 5
Proje Alanı : 7.400 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2013
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1
Konut Adedi : 132

İletişim Bilgileri

Logo

Telefon 444 17 03
507 848 17 76
532 291 70 47
Ofis Ahmet Yesevi Cad. 8930 Sok. No: 3 Evka 5 Bölgesi Egekent, Atatürk Çiğli - İzmir
İlgili Kişi MEHMET AY


Mesaj Gönder


ESKİ EGE KASABASI TADINDA KOMŞULUKLAR İÇİN

EFECİTY

ESKİ EGE KASABASI TADINDA KOMŞULUKLAR İÇİN

Amacımız; sağlam zeminler üzerinde konut siteleri inşaa ederek insanımızın mühendislik hizmetlerini BİRİNCİ ELDEN alıp öncelikli DEPREM GÜVENLİ ve SOSYAL DONATILI yaşanabilir alanlar inşa etmektir.

 

Bunun için, mühendislik işi olan SAĞLAM, HIZLI ve MÜMKÜN OLDUĞUNCA KESEYE UYGUN konutlar üretmektir. Yapı Teknik Mühendislik, Türkiye’nin birçok noktasında adına yakışır projelere imzasını atmış saygın bir kuruluştur.

 

Yerel ve küresel bakış açısına sahip, profesyonel disiplin ve amatör ruhla çalışan kadromuzla, bizi rakiplerimizden üstün kılan farklılıklarımızı koruyarak, hizmet kalitemizi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde sürekli iyileştirmeyi amaçlayan Yapı Teknik Mühendislik, bu özveriyi şimdi İzmir’de göstermeyi amaçlıyor.

 

Efecity, Yapı Teknik Mühendislik farkı ile EVKAS semalarında yükseliyor. İzmir’in İLK ve EN BÜYÜK yeşil alanına sahip olacak olan Efecity, aynı zamanda sosyal yaşamınıza da canlılık katacak.

 

Hizmetteki kalitesi ve zamanında iş teslimi ilkesi ile hedefi müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürdürmek olan Yapı Teknik Mühendislik sizleri geleceğe yatırım yapmaya çağırıyor.

 

Modern ve çağdaş mimariyi, akılcı ve pratik çözümler ile yaşamınızı kolaylaştıracak bu proje, aynı zamanda size geleceğinize yatırım yapmayı ve çocuklarınıza sağlam bir yaşam bırakmanız için yükselmeyi hedefliyor.