20 Şubat 2019 Çarşamba
EMLAK OFİSLERİ İÇİN PROFESYONEL WEB SİTESİ

Türkiye'de ilk ve tek olan modüler yapı sayesinde site içeriği kolayca düzenlenebilir. Farklı şablonlar, şekiller, resimler, desenler, slayt gösterimi vb. özellikler sayesinde benzersiz site tasarımı vardır. Sitenin özelliklerinin bir kısmı aşağıda verilmiştir, resimlerin üzerine tıklayarak büyültebilirsiniz.
BAŞLIK RESİMLERİ
BAŞLIK RESİMLERİ
Bir resim seçilmişse sabittir, birden fazla resim seçerseniz slayt gösterisi otomatik olarak başlar. Başlık resimlerinin görüntülenme sırasını sürükle-bırak ile düzenleyebilir veya her seferinde rastgele görüntülenecek şekilde ayarlarsınız. Ayrıca resmin çevresine farklı renkte bir çerçeve atayarak görselliği artırabilirsiniz.

SİTE AYARLARI
SİTE AYARLARI
Menüde büyük veya küçük harf kullanılacağını, ARAMA'ya tıklanınca ilk önce gösterilecek emlak tipini (Konut, İşyeri veya Arsa), ayrıca hangi sayfaların menüde yer alıp almayacağını SİTE AYARLARI'ndan belirlersiniz.

Alt kısımda Facebook Gönder ve Beğen, Twitter ayrıca EPosta, Yazdır, LinkedIn ve birçok önemli linki barındıran Share butonu baştan tanımlı gelir. Site sayfalarına link bulunur. Site için 6 farklı desen belirleyebilirsiniz.

MODÜLLER
MODÜLLER
Her sayfa için modülleri (Satılık Vitrin, Kiralık Vitrin, Son İlanlar, Emlak Arama, Haritada Arama, Bize Ulaşın, Banka Kredileri, Döviz Kurları, Son Gezdiklerim, Talep Edin, Evinizin Değeri, Ekibimiz, Emlak Kategorileri, Kayan Yazı, Tanıtım Videosu, Kredi Hesaplama, Döviz Çevirici, Faydalı Linkler, Hava Durumu, Müşteri Hizmetleri gibi) ayrı ayrı seçebilir, bunları sayfada üste veya alta taşıyabilirsiniz.

İÇERİKLER
İÇERİKLER
Hakkımızda ve Hizmetlerimiz sayfalarının Türkçe, İngilizce ve Almanca içeriklerini burada yazarsınız. Ayrıca Foto Galeri sayfasında yer alacak resimleri seçebilir, bunların görüntülenme sırasını belirleyebilir ve her birine özel başlık yazıları girebilirsiniz.

SEO için önemli olan Sayfa Başlığı, Açıklama ve Anahtar Kelimeler her sayfa için tanımlı gelir. İlgili olan emlakçılar bunları diledikleri gibi değiştirebilir.

Detay bilgi almak ve demo için lütfen bize ulaşınız.
      NEDEN BİZ?
 • Farklı resimler, şekiller, semboller, renkler, desenler ve daha bir çok özellik sayesinde dinamik ve benzersiz site tasarımı
 • Modüler yapı ile site içeriğinin kolayca düzenlenmesi ve istenildiği zaman değiştirilmesi
 • Her sayfada tanımlı Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sosyal ağlar
 • Google vb. arama motorlarına uyumlu yapı
  (siteniz üst sıralarda çıksın)
 • Farklı dil ve parabirimi seçenekleri
  (yurtdışındaki potansiyel müşterilere ulaşın)
 • Sınırsız hosting alanı ve aylık trafik
 • Otomatik yapılan ücretsiz güncellemeler
  (son teknoloji garantisi)
 • Detaylı ziyaretçi istatistikleri
 • Kullanımı kolay gelişmiş yönetim paneli
 • Güçlü ve yüksek güvenlikli alt yapı
KURUMSAL ÜYELİK
KURUMSAL ÜYELİK
Üye Olun, 6 ay boyunca sınırsız sayıda ilanı ücretsiz yayınlayarak sitemizi deneyin.
Üstelik 100 vitrin kredisi hediye
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0216 385 76 63