20 Şubat 2019 Çarşamba
SIK SORULAN SORULAR
Kimler üye olabilir?
Bireysel kullanıcılar, emlak ofisleri ve inşaat firmaları EMLAKPOST üyesi olabilir. Üye olmak için kullandığınız bir e-posta adresinizin olması yeterlidir.
Nasıl üye olunur?
"İlan Verin" veya "Üye Olun" butonlarından birine tıklayınız. Açılan sayfadan kurumsal veya bireysel üyelik formlarını görüntüleyebilirsiniz. Size uyan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak üyelik işlemini gerçekleştiriniz. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Üyelik ücretli midir?
Hem bireysel hem de kurumsal üyelerimiz için bir adet emlak ilanını yayınlamak ücretsizdir. Emlak ofisleri uygun koşullardaki üyelik paketlerimizden birini satın alarak tüm ilanlarını yayınlayabilir. Üyelik paketlerimiz için lütfen tıklayınız.
Emlak ilanına kaç fotoğraf eklenebilir?
Hem bireysel hem de kurumsal üyelerimiz ilanlarına bir seferde en fazla 18 adet fotoğrafı kolayca ekleyebilir. Dilerseniz fotoğrafların ilanda görüntülenme sırasını değiştirebilir veya her fotoğraf için slayt şovda gözükmesi için farklı bir etiket yazabilirsiniz.
Gayrimenkulun yerini haritada belirtebilir miyim?
Evet. İlan girişi esnasında gayrimenkulun yerini Google haritada işaretleyebilirsiniz. İlan görüntülenirken bu işaret üzerindeki baloncukta ilan başlığı da verilir. Dilerseniz baloncuk içindeki yazıyı da girebilirsiniz.
İlanlar ne kadar süre yayında kalır?
Emlak ilanlarının ne kadar süre ile yayınlanacağını ilan girişi yaparken siz belirleyebilirsiniz. Bu süre en az 1 ay, en fazla 6 aydır. İlan yayınlandıktan sonra dilediğiniz zaman bu süreyi uzatabilirsiniz.
İlanı dilediğim zaman yayından kaldırabilir miyim?
Evet. Emlak ilanlarını dilediğiniz zaman yayından kaldırabilirsiniz. Yayından kaldırılan bir ilan EMLAKPOST ziyaretçilerinin erişimine kapatılır. İlan sahipleri ise en az 1 yıl daha ilanlarını görüntüleyebilir veya dilerlerse yeniden aktif edebilir.
Emlak ofisleri için şirket sayfası var mıdır?
Evet. Emlak ofislerinin ilanlarını içeren ayrı bir şirket sayfası otomatik olarak oluşturulur. Bunun yanında Hakkımızda, Danışmanlarımız, Google Harita ve İletişim sayfaları bulunur. Sınırsız danışman hesabı ve diğer içerik emlak ofisleri tarafından kolayca girilebilir.
Emlak ilanları ve proje girişleri aynı mıdır?
Emlak ilanları ve konut projeleri farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden emlak ilanları 1 sayfada görüntülenirken projeler 7-8 sayfalık bir web sayfası şeklindedir ve çok daha detaylı bir içeriğe sahiptir.
Emlak ofisleri için web sitesi yapıyor musunuz?
Evet. Emlak ofislerine özel profesyonel web sitesi yapıyoruz. Türkiye'de ilk ve tek olan modüler yapı sayesinde web sitesinin hem içeriğini hem tasarımını dilediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz. Arama motorlarına uyumlu yapı, farklı dil ve para birimi seçenekleri, hızlı ve detaylı arama özelliği, hazır sosyal bağlantılar ve gelişmiş yönetim paneli sayısız özelliğinden yalnızca bir kaçı.
Web sitesi tarihçesini görüntülemek için tıklayınız.

Detay bilgi ve her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşınız.
KURUMSAL ÜYELİK
KURUMSAL ÜYELİK
Üye Olun, 6 ay boyunca sınırsız sayıda ilanı ücretsiz yayınlayarak sitemizi deneyin.
Üstelik 100 vitrin kredisi hediye
BİREYSEL ÜYELİK
BİREYSEL ÜYELİK
Hemen Üye Olun, 1 adet ilanınız ücretsiz yayınlansın.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0216 385 76 63