20 Şubat 2019 Çarşamba

İlan Yayınlama Kurallarıİlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. İlan sahibi söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine sahip olmalı, yalnızca güncel ve doğru bilgilerin girişini yapmalıdır.

İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen gayrimenkule ait bilgiler bulunmalıdır. İlan fotoğrafları da sadece gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmalıdır.

Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından yayından kaldırılmalıdır.

İlan sahibi, her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar EMLAKPOST tarafından sistemden silinecektir.

İlan sahibi, www.emlakpost.com adresinde ilan yayınlayarak, EMLAKPOST tarafından belirlenmiş ve yine EMLAKPOST tarafından güncellenebilir olan işbu İlan Yayınlama Kuralları, Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyenlerin ilanları veya ilan içeriklerinin bir kısmı silinebilir, üyeliklerine EMLAKPOST tarafından tek taraflı olarak son verilebilir.